SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN, Türk Kızılayı Sinop Şube Yönetimini Ziyaret Etti
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN, Türk Kızılayı Sinop Şube Yönetimini Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2017_12/08141638_IMG_86481.jpg)
Türk Kızılayı Sinop Şube Yönetimini ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN,Türk Kızılayı´nın Milli Eğitim Müdürlüğü´nün düzenlemiş olduğu faaliyetlere göstermiş oldukları destek ve katkılardan dolayı Teşekkür Belgesi´ni Şube Başkanı Mustafa KORUCUOĞLU´na teslim etti ve şube yönetimine çalışmalarında başarılar diledi.