SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ZİYA ÖĞRETMEN İLE EĞİTİM BULUŞMALARI

Milli Eğitim Bakanımız Sayın Ziya SELÇUK, "Ziya Öğretmen ile Eğitim Buluşmaları" kapsamında 23 Haziran Salı günü saat 16:00'da Sinop'a konuk olacak.
ZİYA ÖĞRETMEN İLE EĞİTİM BULUŞMALARI

Milli Eğitim Bakanımız Sayın Ziya SELÇUK, "Ziya Öğretmen ile Eğitim Buluşmaları" kapsamında 23 Haziran Salı günü saat 16:00'da Sinop'a konuk olacak. Covid-19 salgını nedeniyle internet ortamında devam eden eğitim buluşmalarının bu haftaki ilk adresi Sinop.

 

Milli Eğitim Bakanlığı, Sinop'ta gerçekleşecek olan bu eğitim buluşmasını da resmi youtube sayfası üzerinden yayınlayacak.

"Ziya Öğretmen ile Eğitim Buluşmaları" SİNOP CANLI YAYINI için TIKLAYINIZ.

 

"Eğitim Buluşmaları" ile ilgili kısa bir alıntı:

Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, 2023 Eğitim Vizyonunun açıklandığı 23 Ekim 2018 tarihinden bu yana Ağrı'dan Antalya'ya, Rize'den İzmir'e, Tokat'tan Tunceli'ye kadar 30'a yakın il ziyareti gerçekleştirdi. Ve tüm o ziyaretlerin değişmeyen programı, "Ziya Öğretmen ile Eğitim Buluşmaları" başlıklı öğretmen ve yöneticilerle yapılan toplantılar oldu. "Hiçbir eğitim sisteminin kalitesi, öğretmeninin kalitesini aşamaz" diyen Bakan Selçuk, bu noktadan hareketle Vizyonun tüm detaylarını onu hayata geçirecek olan eğitimcilerle, çocukların hayatına doğrudan dokunan ellerle bizzat paylaştı ve paylaşmayı sürdürüyor.

O toplantılarda "Tüm Türkiye'yi kapı kapı dolaşıyorum, bu bir derdim olduğunu gösteriyor, o dert de bu ülkenin çocuklarına, doğmamış evlatlarına hizmet edebilmek" diyerek söze giriyor Ziya Öğretmen... 2023 Vizyonu'nu birlikte hayata geçireceği meslektaşlarına, büyük eğitim ordusuna sesleniyor...

Kaynak: meb.gov.tr

Cumhuriyet Meydanı Hükümet Konağı Kat 2 Merkez/SİNOP - 0 (368) 261 19 87 0 (368) 261 54 18 0 (368) 260 51 70

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.