SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yönetici Geliştirme Programı Açılışı İl Müdürümüz Sayın Ercan Yıldız'ın Katılımı ile Gerçekleştirildi.

Yönetici Geliştirme Programı Açılışı İl Müdürümüz Sayın Ercan Yıldız'ın Katılımı ile Gerçekleştirildi.

Yönetici Geliştirme Programı 2.grup seminer açılışı İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ercan Yıldız ve eğitim yöneticilerinin katılımlarıyla Sarı Saltuk Anadolu Lisesinde gerçekleştirildi. Açılış konuşmasında İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ercan Yıldız; "Mesleki bilgi, beceri ve tutumlarınıza katkı sağlamak ve sizleri yöneticilik konusunda daha donanımlı hale getirmek amacıyla Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğümüz tarafından ülkemiz genelinde "Eğitim Yönetici Geliştirme Programı (YÖGEP)" çalışması hayata geçirildi. Okul kültürünün ve ikliminin şekillenmesinde yönetim anlayışı oldukça etkendir. Doğru oluşacak bu etki bir okulun iklimini, niteliğini en yüksek seviyeye çıkarırken, tüm personellerin ekip ruhu ile dayanışma içerisinde çalışmalarına imkân sağlanması, verilen hizmetin kalitesini daha da yükseğe çıkaracaktır. Unutmamalıdır ki bir okul; müdürü kadar güçlüdür ve başarılıdır.

Bugünden başlayarak beş gün boyunca sürecek olan bilgi ve paylaşımlarla okullarımızda, kalıcı ve sağlıklı bir okul kültürünün oluşturulması doğrultusunda katılımcıların kıymetli katkı ve paylaşımlarıyla güzel sonuçlar çıkacağına inanıyorum. Bu değerli eğitimin hayırlara vesile olmasını diliyor, çalışmalarınızda muvaffakiyetler diliyorum" dedi.

18-04-202218-04-202218-04-2022

Cumhuriyet Meydanı Hükümet Konağı Kat 2 Merkez/SİNOP - 0 (368) 261 19 87 0 (368) 261 54 18 0 (368) 260 51 70

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.