SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Valimiz Sayın Hasan İPEK ve eşlerinin himayelerinde okuma yazma konulu toplantı gerçekleştirildi.
Valimiz Sayın Hasan İPEK ve eşlerinin himayelerinde mahalle ve köylerimizde okuma yazma bilmeyenlerin tespiti ,köylerde yaşayan bayanlarla tanışma ve merkez muhtalarımızla tanışma içeren toplantı gerçekleştirildi.Tolantıya İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN ve Aile Sosyal Politikilar İl Müdürü Melih KELEŞ de iştirak ettiler.![Valimiz Sayın Hasan İPEK ve eşlerinin himayelerinde okuma yazma konulu toplantı gerçekleştirildi.](/meb_iys_dosyalar/2016_12/k_22155424_0544ddeb920348fc89732bf1a7e50f541.jpg)