SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Valimiz Sayın Hasan İPEK himayelerinde GEA Arama Kurtarma Gönüllü Kuruluşu ilkokul öğrencilerimizi bilgilendirdi.
![Valimiz Sayın Hasan İPEK himayelerinde GEA Arama Kurtarma Gönüllü Kuruluşu ilkokul öğrencilerimizi bilgilendirdi.](/meb_iys_dosyalar/2016_10/k_28194210_6cd90f45b6b7405e88318b49d13e98c4.jpg)
Valimiz Sayın Hasan İPEK himayelerinde ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN´ın da katılımıyla GEA Arama Kurtarma Gönüllü Kuruluşu depremden önce yapılması gereken konular hakkında Gazi Mustafa Kemal, Fatih ve Cumhuriyet İlkokullarımızda bilgilendirme yaptı. Kuruluş çalışanları etkinlik sonrasında toplam 1440 öğrencimize hediyelerini sundu.