SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Valiliğimiz Müdürleri Müdürümüzü Ziyaret Etti
![Valiliğimiz Müdürleri Müdürümüzü Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2015_09/k_04094315_img20150903wa0001.jpg)
Mahalli İdareler Müdürü Fikri BAKICI, Bilgi İşlem Müdürü Mehmet GÜLŞEN, İl Planlama ve Koordinasyon Müdürü Meryem FİDAN, Sosyal Etüt Proje Müdürü Ahmet KAÇAR, Göç İdaresi Müdürü Muhammet Emin ALTUN, Afet Acil Durum Müdürü Ümit ÜNAL ve PTT Başmüdürü Bekir GÖKMEN Millî Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN`ı ziyaret ederek başarılar dilediler.