SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Twitter Fenomeni Romeo ve İnsta Girl Juliet Adlı Tiyatro Oyunu Halk Eğitim Merkezinde Sahnelendi

 
Twitter Fenomeni Romeo ve İnsta Girl Juliet Adlı Tiyatro Oyunu Halk Eğitim Merkezinde Sahnelendi

        Sinop Valisi Hasan İpek´in de katılımlarıyla Uluslararası Sosyal Medya Derneği´nin (USMED) tarafından  Sosyal medya bağımlılığı ve kullanımında farkındalık oluşturmak için hazırlanan ve Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Çok Amaçlı Salonunda sahnelenen "Twitter Fenomeni Romeo ve İnsta Girl Juliet" adlı tiyatro oyununu izleyici ile buluştu.

       Zaman zaman izleyiciyi güldüren, zaman zaman ise sosyal medya bağımlılığı ve sosyal medyanın doğru kullanımı konusunu anlatılan ve izleyiciden büyük beğeni toplayan tiyatro oyununda Tolga Canbeyli, Onur Alagöz, Sena Karaman, Hakan Bahadır Polat, Kerem Büyüktaş, Kenan Etişgen ve Sıla Kılıçkaya  rol aldı.

         Tiyatro oyununun  sonunda yaptığı  konuşmada;   Mizahla  birlikte hayatın gerçeklerini yansıtan ve gençlerimize güzel fikirler veren tiyatro oyununu  çok keyifle izlediğini belirten Sayın Valimiz Hasan İpek, ‘‘Uluslararası Sosyal Medya Derneği (USMED) Başkanı Said Ercan ve çok değerli tiyatro sanatçılarımıza sergiledikleri bu güzel tiyatro oyunu için teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum’’ dedi.        Vali Hasan İpek, konuşmasının sonunda tiyatro sanatçılarının her birini tebrik ederek günün anısına Sinop’a özgü gemi maketi hediye etti.

       "Twitter Fenomeni Romeo ve İnsta Girl Juliet" adlı tiyatro oyununa Valimiz Hasan İPEK’in yanı sıra, Vali Yardımcılarımız İzzet ERCAN ve Mehmet TANIŞIR, İl Jandarma Komutanımız J. Kd. Alb. Halil ALTINTAŞ, İl Emniyet Müdürümüz Ercan DAĞDEVİREN, İl Genel Meclisi Başkanımız Şükrü GÜNDOĞDU, Defterdarımız Naci GÜNAYDIN, İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN, Kurum Müdürleri, öğrenciler ve çok sayıda tiyatro sever vatandaş katıldı.  

 

 

08-02-201808-02-201808-02-2018

Cumhuriyet Meydanı Hükümet Konağı Kat 2 Merkez/SİNOP - 0 (368) 261 19 87 0 (368) 261 54 18 0 (368) 260 51 70

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.