SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Toplantı Duyurusu

Sinop Millî Eğitim Müdürlüğü bünyesinde  tüm ilçelerde bulunan 8. ve 12.sınıf öğrencilerinin  sınav tecrübelerini artırarak sınav stresinden uzaklaştırmak için İl genelinde sınav yapılacaktır. Yapılacak olan sınavlar ile ilgili olarak İlçe Millî  Eğitim Müdürlerinin ve  Merkez İlçe Ortaokul ve Ortaöğretim Kurumları Müdürlerinin 04 Mart 2015 Çarşamba günü saat: 10:00 ´da ...
Toplantı Duyurusu

 

       Sinop Millî Eğitim Müdürlüğü bünyesinde  tüm ilçelerde bulunan 8. ve 12.sınıf öğrencilerinin  sınav tecrübelerini artırarak sınav stresinden uzaklaştırmak için İl genelinde sınav yapılacaktır. Yapılacak olan sınavlar ile ilgili olarak İlçe Millî  Eğitim Müdürlerinin ve  Merkez İlçe Ortaokul ve Ortaöğretim Kurumları Müdürlerinin 04 Mart 2015 Çarşamba günü saat: 10:00 ´da  Millî Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda Millî Eğitim Müdürü Dr. Şaban KARATAŞ başkanlığında yapılacak olan  toplantıda hazır bulunmaları gerekmektedir.

 

Not: başka bir birim tarafından kullanılmak üzere toplantıya gelirken haftalık öğretmen ders programları ile birlikte gelinmesi gerekmektedir.

 

                                                 Kutlu Tekin BAŞ

                                                Müdür Yardımcısı

 

Cumhuriyet Meydanı Hükümet Konağı Kat 2 Merkez/SİNOP - 0 (368) 261 19 87 0 (368) 261 54 18 0 (368) 260 51 70

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.