SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sinop Üniversitesi İle Sosyal, Sanatsal ve Bilimsel İşbirliği Protokolü İmzalandı

     Sinop Üniversitesi ile  İl Milli Eğitim Müdürlüğü’müze bağlı Bilim ve Sanat Merkezi arasında sosyal, sanatsal ve bilimsel işbirliği protokolü imzalandı. Rektörlük Makamında gerçekleştirilen imza törenine; Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Nihat DALGIN, Sinop İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Nevzat TÜRKKAN ve Bilim ve Sanat Merkezi Müdürümüz Sayın Hakan SÜZGÜN katıldılar. 
Sinop Üniversitesi İle Sosyal, Sanatsal ve Bilimsel İşbirliği Protokolü İmzalandı

     Sinop Üniversitesi ile Bilim ve Sanat Merkezinde eğitim gören  “Özel Yetenekli Öğrencilerin” bilimsel ve sanatsal gelişimlerine katkı sağlamak, öğrencilere derslik, laboratuvar, teçhizat ve eğitim öğretim desteği sunmak amacıyla hazırlanan protokol, Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Nihat DALGIN ile Sinop İl Milli Eğitim Müdürümiz Sayın Nevzat TÜRKKAN tarafından imza altına alındı.
 

     Gerçekleştirilen işbirliği protokolünün hayırlı olmasını dileyen Sinop Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Nihat DALGIN, Şehrimizdeki her kurumumuzun Üniversitemizin imkânlarından faydalanmasını amaçladıklarını ifade etti. Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Nihat DALGIN, “Sinop Üniversitesi olarak, Ülkemizin geleceği olan özel yetenekli öğrencilerimize destek sağlamaktan ve bu projede yer almaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz. Bilim ve Sanat Merkezimiz ile ülkemizin geleceğinin inşası noktasında birlikte hareket etmek bizim için son derece önemlidir. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Milli Eğitim Müdürlüğümüzle Sinop ilimizi eğitim konusunda daha ileriye taşımak için işbirliğimiz devam edecek” dedi.
 

      Sinop İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Nevzat TÜRKKAN da destekleri için Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Nihat DALGIN’a teşekkür ederek, imzalanan işbirliği protokolünün hayırlı olmasını diledi.

22-01-2018

Cumhuriyet Meydanı Hükümet Konağı Kat 2 Merkez/SİNOP - 0 (368) 261 19 87 0 (368) 261 54 18 0 (368) 260 51 70

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.