SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SİNOP "TELAFİDE BEN DE VARIM" PROGRAMINA HAZIR

Sinop Milli Eğitim Müdürlüğü "Telafide Ben de Varım" programı  İl Koordinayon Kurulu Toplantısı, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ercan YILDIZ başkanlığında gerçekleştirildi.
SİNOP

Milli Eğitim Bakanlığının 05 Temmuz - 31 Ağustos tarihleri arasında öğrencilerimizin, velilerimizin ve öğretmenlerimizin ilgi alanları doğrultusunda beceriler kazandırmak, yeteneklerini sergilemesine imkan sağlamak, öğrencilerimizde sorumluluk ve özgüven duygusu geliştirmek, evrensel, milli, manevi ve kültürel değerleri yaşatmak, yaygınlaştırmak ve gelecek nesillere aktarılmasını sağlamak; velilerimizin çocukları ile verimli ve etkili zaman geçirmelerini sağlamak, hayat boyu öğrenme ilkesi ile beceri alanlarını geliştirmek; öğretmenlerimizin mesleki ve bireysel gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla düzenlemiş olduğu "Telafide Ben de Varım" programı çalışmaları Sinop İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nde tüm hızıyla devam ediyor.

"Telafide Ben de Varım" Programının sağlıklı yürütülebilmesi için her kademe ve alandan temsilciler ile oluşturulan İl Koordinasyon Kurulu toplantısı İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ercan YILDIZ başkanlığında gerçekleştirildi. Kurulda, İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Ercan YILDIZ, İl Program Koordinatörü Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Davut KAYA, Eğitim- öğretim, hayat boyu öğrenme şubelerini temsilen İl Milli Eğitim Şube Müdürleri, ilçelerimizi temsilen Erfelek ve Gerze İlçe Milli Eğitim Müdürleri, her okul kademesini temsilen Okul Müdürleri , Hayat Boyu Öğrenme etkinliklerine yönelik Halk Eğitim, Rehberlik ve Özel Eğitim etkinliklerine yönelik Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürü, İl Veri Giriş Koordordinatörü, Ölçme ve Değerlendirme faaliyetleri temsilcisi, Anadolu Masalları ve İzcilik faaliyetleri İl Koordinatörleri bulunmaktadır. Böylece yaz boyunca Sinop'ta bulunan tüm çocuklarımız; fiziksel, sosyal, duygusal, kültürel, akademik ve sportif gelişimlerini desteklemek amacıyla ücretsiz etkinliklerden faydalanabilecek. Tüm okulları, öğretmenleri ve paydaş İl Müdürlükleri işbirlikleri ile Sinop Milli Eğitim Müdürlüğü İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ercan YILDIZ başkanlığı ve koordinasyonunda; "Telafide Ben de Varım" programına alanında uzman kadrosu ile hazır durumdadır.

18-06-202118-06-202118-06-2021

Cumhuriyet Meydanı Hükümet Konağı Kat 2 Merkez/SİNOP - 0 (368) 261 19 87 0 (368) 261 54 18 0 (368) 260 51 70

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.