SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Sinop Rehberlik Araştırma Merkezinde toplantı yapıldı.
![Sinop Rehberlik Araştırma Merkezinde toplantı yapıldı.](/meb_iys_dosyalar/2016_10/k_12141108_k_30134139_20160624_114822.jpg)
11/10/2016 tarihinde İl Milli Eğitim Şube Müdürü Perihan ÖZPINAR başkanlığında ,Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürü Ergün KAYNAR ve merkez ilçede görevli rehber öğretmenlerin katılımıyla 2016-2017 Eğitim Öğretim yılında yürütülecek olan ortak Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Hizmetleri, özel eğitim uygulamaları ve hizmet içi eğitim faaliyetleri ile ilgili toplantı Rehberlik ve Araştırma Merkezinde yapılmıştır.