SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SİNOP İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN NEVZAT TÜRKKAN´IN BAYRAM MESAJI

SİNOP İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN NEVZAT TÜRKKAN´IN BAYRAM MESAJI

Bizler, bayramların ruhunu, bayramların vesile kıldığı kardeşlik duygularını uzun asırlar boyu içimize sindirmiş; bu atmosferi tüm yıl yaymış bir büyük medeniyetin temsilcileriyiz. Küskünlerin barışmasına, sosyal dayanışmanın, sevgi, saygı ve hoşgörü anlayışının pekişmesine vesile olan bayramlarımız, kadim medeniyetimizin müstesna zamanlarıdır. Bayramımızda şehitlerimizi, gazilerimizi rahmetle ve şükranla yâd ederken minnet duygularının izharı olarak şehit ailelerimizin, gazilerimizin, kimsesiz yaşlılarımızın, yetim ve öksüz çocuklarımızın, engelli vatandaşlarımızın ziyaret edilerek gönüllerinin alınmasına ve başta güler yüzümüz ve samimiyetimiz olmak üzere sahip olduğumuz bütün imkânlarımızı onlarla paylaşmaya hususen önem vermeliyiz.

 Toplumları kaynaştıran, bütünleştiren, üzüntüde ve kıvançta birleştiren bayramların, fırsat olarak değerlendirilmesi gereği inancıyla; çalışma arkadaşlarımın, yönetici, öğretmen, memur, yardımcı personel ve tüm Milli Eğitim çalışanlarının aileleri ile birlikte, öğrencilerimin ve velilerimizin birlik, beraberlik, dayanışma, karşılıklı sevgi, saygı duyguları içinde bayramlarını en içten duygularımla kutluyor, daha nice mutlu bayramlara hep birlikte kavuşmamızı diliyorum.

Cumhuriyet Meydanı Hükümet Konağı Kat 2 Merkez/SİNOP - 0 (368) 261 19 87 0 (368) 261 54 18 0 (368) 260 51 70

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.