SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Sinop İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz ve Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü İşbirliğinde 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılında Yapılması Planlanan Projelerle İlgili Toplantı Yapıldı
![Sinop İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz ve Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü İşbirliğinde 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılında Yapılması Planlanan Projelerle İlgili Toplantı Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2017_06/07015919_IMG_4741.jpg)
İl Milli Eğitim Şube Müdürümüz Sayın Perihan ÖZPINAR başkanlığında 06.06.2017 Salı günü Sinop İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz ve İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü´nce 2017-2018 Eğitim Öğretim yılında yapılması planlanan projeler ile ilgili toplantı yapıldı.