SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Sinop Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi´ne 450 Kişilik Kapalı Spor Salonu İçin Ödenek Aktarıldı
![Sinop Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi´ne 450 Kişilik Kapalı Spor Salonu İçin Ödenek Aktarıldı](/meb_iys_dosyalar/2017_05/15225940_IMG_3119.jpg)
İl Müdürümüz Sayın Nevzat TÜRKKAN Sinop Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi´nde mimarımız Serhat ALTINOLUK ve Okul Müdürü ile incelemelerde bulundu. İl Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN ´ Daha önceden spor salonu bulunmayan Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi´ne 450 kişilik kapalı spor salonu yapımı için ödenek aktarıldı. Sayın vekilimiz Nazım MAVİŞ´e, Sayın Valimiz Hasan İPEK´e ve tüm emeği geçenlere teşekkür ederim.´ dedi.