Sinop Geneli İmam Hatip Ortaokulu ve Anadolu İmam Hatip Liseleri arası Genç Nida Kur'an-ı Kerim'i Güzel Okuma ve Genç Muhafızlar Hafızlık Yarışmaları düzenlendi.
![Sinop Geneli İmam Hatip Ortaokulu ve Anadolu İmam Hatip Liseleri arası Genç Nida Kur'an-ı Kerim'i Güzel Okuma ve Genç Muhafızlar Hafızlık Yarışmaları düzenlendi.](/meb_iys_dosyalar/2021_12/31084212_0185abe1-9dc9-423b-8294-31c35144340d.jpg)
Sinop Geneli İmam Hatip Ortaokulu ve Anadolu İmam Hatip Liseleri arası Genç Nida Kur'an-ı Kerim'i Güzel Okuma ve Genç Muhafızlar Hafızlık Yarışmaları düzenlendi.Dereceye giren öğrencilere başarı belgesi ve ödülleri,danışmanlık yapan öğretmenlere ise plaket takdimi Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından gerçekleştirilmiştir.İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ercan Yıldız:"Yarışmada danışmanlık yapan öğretmenlerimizi ve dereceye giren öğrencilerimizi tebrik ediyor, yapacakları tüm çalışmalarda muvaffakiyetler diliyorum" dedi.