Sinop Eğitim Kenti Oluyor, Çalışmalar Hızla Devam Ediyor
![Sinop Eğitim Kenti Oluyor, Çalışmalar Hızla Devam Ediyor](/meb_iys_dosyalar/2017_06/11200136_18950966_1747458952008308_7605895258927408536_n.jpg)
Sayın Vekilimiz Nazım Maviş , Ak Parti İl Başkanı Ali ÇÖPÇÜ, Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Fatih ÖZÇELİK, İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Mustafa ASLAN ile birlike yapımı devam eden;
İmam Hatip Ortaokulu , Denizcilik Meslek Lisesi, Otelcilik Meslek Lisesi, Reherlik Araştırma Merkezi İnşaatlarında incelemelerde bulundular.
İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN ´Desteklerinden dolayı sayın vekilimiz Nazım MAVİŞ´e, Sayın Valimiz Hasan İPEK´e ve emeği geçen herkese teşekkür ederim.´ dedi.