SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Sinop Bilim ve Sanat Merkezi 4006 Tubitak Bilim Fuarı Yapıldı
![Sinop Bilim ve Sanat Merkezi 4006 Tubitak Bilim Fuarı Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2017_05/13004712_IMG_3019.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN´ın katılımlarıyla Sinop Bilim ve Sanat Merkezinde 4006 Tubitak Bilim Fuarı gerçekleştirildi. İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN, Bilim ve Sanat Merkezi Müdürü Hakan SÜZGÜN´e, Proje Koordinatörü Nahit Murat YÖRÜK´e, emeği geçen öğretmenlerimize ve öğrencilerimize teşekkür etti.