SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
"Şehit Halil Özdoğru Ortaokulundan Spor Müsabakalarında Başarı"
![](/meb_iys_dosyalar/2022_01/19111611_Yehit_Halil_OzdoYru_Ortaokulu_YYldYz_KYzlar_Voleybol_takYmY_il_1._si.jpg)
İl geneli " Yıldız Kızlar Voleybol, Yıldız Erkekler Futbol, Yıldız Erkekler Basketbol" müsabakalarında Şehit Halil Özdoğru Ortaokulu voleybol, basketbol ve futbol yıldız takımları il birincisi olmuştur. İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ercan YILDIZ: "İlimiz geneli yapılan spor müsabakalarında il birinciliği elde eden tüm öğrencilerimizi, başarılarında emeği geçen öğretmenlerimizi ve idarecilerimizi tebrik ediyor, muvaffakiyetler diliyorum" dedi.