SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Şehirler ve Kaleler Yarışmasında Türkiye Birincisi Öğrencimizi Kutlarız
Türkiye geneli ‘ŞEHİRLER VE KALELER’ Temalı Ulusal Mail ART (Posta Sanatı) Resim Yarışmasında, ilimiz Bilim ve Sanat Merkezi Öğrencisi Göktan AKTAN Türkiye Birincisi olurken, Ravza AKMANOĞLU Mansiyon (Dördüncülük) ödülüne layık görüldü. Yarışmanın sergi ve ödül töreni Bayburt ili Baksı Müzesinde yapıldı. İl Milli Eğitim Müdürümüz öğrencilerimize ve öğretmenlerimize bu vesileyle tebriklerini sundu.![Şehirler ve Kaleler Yarışmasında Türkiye Birincisi Öğrencimizi Kutlarız](/meb_iys_dosyalar/2017_05/08165556_sinop_bilsem.jpg)