SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Sayın Valimiz Dr. Yasemin ÖZATA ÇETİNKAYA ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN Denizcilik Lisesi inşaatında incelemelerde bulundular.
![Sayın Valimiz Dr. Yasemin ÖZATA ÇETİNKAYA ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN Denizcilik Lisesi inşaatında incelemelerde bulundular.](/meb_iys_dosyalar/2016_04/k_26202637_1.jpg)
Sayın Valimiz Dr. Yasemin ÖZATA ÇETİNKAYA, İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN ve şube müdürü Derya ÖZDEMİR hafriyat çalışmasına başlanan 16 derslik, 2 atölye ve Laboratuvarlardan oluşan 200 kişilik Denizcilik Lisesi inşaatında incelemelerde bulundular.