SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Sarı Saltuk Anadolu Lisesi´nde, şehit Halil Özdoğru Ortaokulu Ailesi ile Söyleşi Yapıldı
![Sarı Saltuk Anadolu Lisesi´nde, şehit Halil Özdoğru Ortaokulu Ailesi ile Söyleşi Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2018_03/16090345_SBOH3710.jpg)
Orta Öğretim Genel Müdürlüğü´müzün emirleri doğrultusunda 18 Mart Şehitleri Anma ve Çanakkale Zaferinin 103. yıldönümü münasebeti ile 15 Mart akşamı Şehit Halil Özdoğru Ortaokulu ailesi Sarı Saltuk Anadolu Lisesi´ne davet edildi ve öğrencilerimizle söyleşi yapıldı. İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN tarafından plaket takdim edildi.