SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Samsun´da Düzenlenen Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Bölge Yarışmasında Biyoloji Alanında Ödül
![Samsun´da Düzenlenen Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Bölge Yarışmasında Biyoloji Alanında Ödül](/meb_iys_dosyalar/2018_04/02090640_IMG_3391.jpg)
İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Mustafa ASLAN, Samsun´da düzenlenen Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Samsun Bölge Yarışması´na katıldı. Mustafa ASLAN, Biyoloji branşında 2.lik ödülü kazandıran ve katılım gösteren Bilim sanat Merkezi tüm öğrenci ve öğretmenlerimize teşekkür ederiz. Başarılarının artarak devam etmesini diliyorum, dedi.