SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Samsun Olgunlaşma Enstitüsü Müdürlüğü Ekibi İl Milli Eğitim Müdürümüz Ziyaret Etti
![Samsun Olgunlaşma Enstitüsü Müdürlüğü Ekibi İl Milli Eğitim Müdürümüz Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2018_01/09235644_IMG_0553.jpg)
Samsun Olgunlaşma Enstitüsü Müdürü Fatma ASLAN ve ekibi Sinop İli Saha Çalışmaları kapsamında geldikleri Sinop´ta İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN´ı ziyaret ederek 1071 Malazgirt´ten 1299 Söğüt´e adlı kitabı taktim ettiler. Enstitü Müdürü tarafından İl Milli Eğitim Müdürümüze yapılan çalışmalar hakkında bilgi verildi. İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN, nazik ziyaretleri için teşekkür etti. Çalışmalarında başarılar diledi.