SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMA HİZMETLERİ İL DANIŞMA KOMİSYONU TOPLANTISI YAPILDI
İl Milli Eğitim Şube Müdürü Perihan ÖZPINAR’ın başkanlığında yapılan Rehberlik ve Psikolojik Danışma Hizmetleri İl Danışma Komisyonu toplantısında 2017-2018 Eğitim Öğretim yılında İl ve İlçelerde yapılan Rehberlik ve Psikolojik Danışma çalışmalarının sonuçları değerlendirildi ve 2018 -2019 Eğitim Öğretim Yılında yapılacak çalışmalar ve yıllık çalışma planı doğrultusunda görüş ve önerilerde bulundu. Çok verimli geçen toplantıya ev sahipliği yapan Vira Otel çalışanlarına teşekkür edildi.![REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMA HİZMETLERİ İL DANIŞMA KOMİSYONU TOPLANTISI YAPILDI](/meb_iys_dosyalar/2018_06/27165042_photo_2018-06-27_16-50-23.jpg)