SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Rehberlik ve Psikolojik Danışma Hizmetleri İl Danışma Komisyonu Toplantısı Yapıldı
Rehberlik ve Psikolojik Danışma Hizmetleri İl Danışma Komisyonu İl MMilli Eğitim Şube Müdürü Perihan ÖZPINAR başkanlığında İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri ve Merkez Okul/Kurum Müdürlerinin katılımıyla 19.09.2017 Salı günü saat : 14.00’da Rehberlik ve Araştırma Merkezi Salonunda toplandı.![Rehberlik ve Psikolojik Danışma Hizmetleri İl Danışma Komisyonu Toplantısı Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2017_09/21091412_IMG_6447.jpg)