SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Rehberlik Öğretmenleri Proje Komisyonu Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezini Ziyaret Etti

Rehberlik Öğretmenleri Proje Komisyonu Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezini Ziyaret Etti

Milli Eğitim Şube Müdürü Perihan ÖZPINAR’ın başkanlığında, Rehberlik öğretmenleri proje komisyonu ile sosyal sorumluluk projesi çerçevesinde, Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezine yapılan ziyarette , huzurevi sakinleri ile birlikte çay sohbetleri yapmışlardır. söz konusu ziyaret sıcak bir ortamda gerçekleşmiş, daha sonra İMKB Şehit Ertan Yılmaztürk Güzel Sanatlar Lisesi Müzik öğretmeni Elif KOYUNCU ve müzik bölümü öğrencilerinin sunduğu müzik dinletisinde de duygusal anlar yaşanmıştır.

Şube Müdürü Perihan ÖZPINAR; yaptığı açılış konuşmasında  böyle çalışmaları planlayarak, kendilerinin   yanlarında olduklarını bilmelerini ayrıca aile değerlerini güçlendirerek gelecek kuşaklara geleneklerimizi aktarmayı hedeflediklerini belirtmiştir. Birlikte geçirdiğimiz güzel günümüzde bizlerle olan tüm katılımcılara, Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü sayın Hasan CEYLAN ve tüm personele ayrıca katkılarından dolayı Öztürk Pastanesine teşekkür etti. 

 19-02-2018

Cumhuriyet Meydanı Hükümet Konağı Kat 2 Merkez/SİNOP - 0 (368) 261 19 87 0 (368) 261 54 18 0 (368) 260 51 70

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.