SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
´Pansiyonlar Okuyor´ Kitap Okuma Merkez İlçe Yarışması Sarı Saltuk Anadolu Lisesi´nde Yapıldı
![´Pansiyonlar Okuyor´ Kitap Okuma Merkez İlçe Yarışması Sarı Saltuk Anadolu Lisesi´nde Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2018_04/12084108_IMFZ2017.jpg)
İl Milli Eğitim Şube Müdürümüz Melih ERDEM´in de katılımlarıyla ´Pansiyonlar Okuyor´ kitap okuma yarışması Sarı Saltuk Anadolu Lisesi´nde gerçekleştirildi. Şube Müdürümüz, öğrencilerimize ve danışman öğretmenlerimze teşekkür etti. Programa Pansiyonlu Okul Müdürlerimiz, öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz katıldı.