SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖZEL EĞİTİM ÖĞRENCİLERİ SİNEMA İLE BULUŞTU

ÖZEL EĞİTİM ÖĞRENCİLERİ SİNEMA İLE BULUŞTU

3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nü içine alan haftada özel öğrencilere özel gösterim düzenleyip engellilere destek sağlayarak toplumda farkındalık oluşturulmasına katkı sunan sosyal sorumluluk projelerinde her zaman yer alacağını belirten ve ilimizdeki sinemayı yeniden hizmete sunan sayın Serkan BİRCAN’a teşekkür ederek, sinemayla buluşuyoruz.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Şube Müdürü Perihan ÖZPINAR’ın girişimleri ile 29 Kasım Çarşamba günü ilimizde eğitim öğretim vermekte olan Özel Eğitim İlkokulu-Ortaokulu ve Mesleki Eğitim Merkezi(Okulu) öğrencileri yeni açılan sinema salonunda son günlerde ülke genelinde ses getiren, beğenilerek izlenen ayrıca Milli Eğitim Bakanlığı’nın da izlenmesini önerdiği  ‘AYLA’ filmini sinemanın olmazsa olmazı patlamış mısır eşliğinde  izlediler.

 

Özel Eğitim Ailesi olarak biz de bu anlamlı projeye desteklerinden dolayı Sayın Serkan BİRCAN’a özel eğitim öğrencilerimizin el emeği ile hazırlamış olduğu hediyeyi takdim ederek tekrar teşekkür ediyoruz.  

30-11-2017

Cumhuriyet Meydanı Hükümet Konağı Kat 2 Merkez/SİNOP - 0 (368) 261 19 87 0 (368) 261 54 18 0 (368) 260 51 70

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.