SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Okul Aile Birliği Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı
![Okul Aile Birliği Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2018_02/28131036_ECLP1806.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Mustafa Aslan ve Şube Müdürümüz İsmail KİRENDİBİ, Okul Müdürlerimiz ve Okul Aile Birliği Başkanları´nın katılımlarıyla okul aile birliği bilgilendirme toplantısı yapıldı. Nevzat TÜRKKAN Okul Aile Birliği işleyişi, Okumaz yazmaz tespiti, okul güvenliği, internet bağımlılığı ve öğrencilerimizin takibi hususlarında bilgilendirme yapıldı.