Öğretim Materyalleri ve İçerik Geliştirme Daire Başkanı´mız Şemsettin DURMUŞ, PISA Uygulaması İçin Sarı Saltuk Anadolu Lisesi´ni Ziyaret Etti
![Öğretim Materyalleri ve İçerik Geliştirme Daire Başkanı´mız Şemsettin DURMUŞ, PISA Uygulaması İçin Sarı Saltuk Anadolu Lisesi´ni Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2018_04/05164520_TSTP2228.jpg)
Öğretim Materyalleri ve İçerik Geliştirme Daire Başkanı´mız Şemsettin DURMUŞ ve Uzman Öğretmen Osman ÇELİK, PISA 2018 nihai uygulaması örnekleminde yer alan okullarda teknik hazırlıkları incelemek amacıyla Sarı Saltuk Anadolu Lisesi´ni ziyaret etti. Sınava girecek olan öğrencilerimizle görüştü. Öğretmenlerimize PISA ile ilgili bilgiler verdi.
Ziyaret´te İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN, Ölçme Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Şube Müdürümüz Önder YILMAZ, Ortaöğretim Şube Müdürümüz Melih ERDEM, Okul Müdürümüz Ayhan ÖZTÜRK, AR-Ge Birim Koordinatörümüz M.Caner YENER eşlik etti.
İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN, Öğrencilerimize başarılar diledi, öğretmenlerimize teşekkür etti.