SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
MTSK Direksiyon Uygulama E-Tablet Sınav Toplantısı İlimiz Sultan Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi´nde Yapıldı
![MTSK Direksiyon Uygulama E-Tablet Sınav Toplantısı İlimiz Sultan Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi´nde Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2018_05/27024918_TBUY4577.jpg)
Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu Direksiyon Uygulama Sınavları haziran ayından itibaren ilimizde e-tablet üzerinden yapılacaktır. Konuyla ilgili olarak ilimiz MTSK direksiyon sınavlarını gerçekleştiren öğretmenlerimize Şube Müdürümüz İsmail KİRENDİBİ başkanlığında ve ilimiz bilgisayar il koordinatörü Sadık KARACA sunumları ile bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.