SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Eğitim Şube Müdürümüz Ahmet Demir Seyit Bilal İmam Hatip Ortaokulu ve Şehit Ömer Can Açıkgöz Anadolu İmam Hatip Lisesi´ni Ziyaret Etti
![Milli Eğitim Şube Müdürümüz Ahmet Demir Seyit Bilal İmam Hatip Ortaokulu ve Şehit Ömer Can Açıkgöz Anadolu İmam Hatip Lisesi´ni Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2017_06/17125058_IMG_5074.jpg)
İl Milli Eğitim Şube Müdürümüz Ahmet DEMİR, Seyit Bilal İmam Hatip Ortaokulu ve Şehit Ömer Can Açıkgöz Anadolu İmam Hatip Lisesi´nde gerçekleştirilen sene sonu seminer çalışmalarına katıldı. İdarecilere ve öğretmenlere çalışmalarından dolayı teşekkür etti.