SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN OSMAN CEBECİ'NİN MESAJI

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN OSMAN CEBECİ'NİN MESAJI

Sevgili Öğrenciler ve Değerli Öğretmenler,

Yeni bir döneme birlikte adım atmanın heyecanını hep birlikte yaşıyoruz. Öncelikle, bu yeni başlangıca hoş geldiniz demek istiyorum. Her birinizin bu dönemde büyük bir başarıya imza atacağına inancım tam.

Sevgili Öğrenciler, sizler ülkemizin geleceğisiniz. Bu dönemde, merakınızı, tutkunuzu ve özgüveninizi keşfetmek için harika bir fırsatınız var. Öğrenme yolculuğunda, bilgiyi araştırmak, deneyimlemek ve paylaşmak için bir aradayız. Unutmayın ki, eğitim sadece sınıf içindeki derslerle sınırlı değildir. Sosyal faaliyetler, spor, sanat, kültür etkinlikleri gibi alanlarda kendinizi geliştirmek için harika fırsatlar sunar.

Değerli Öğretmenler, sizler geleceğin şekillendiricilerisiniz. Öğrencilerimizin hayatına dokunmak, onların potansiyellerini ortaya çıkarmak için varlığınız çok kıymetli. Sizlerin öğrencilerinize rehberlik etme, ilham verme ve destek olma gücü büyük.

Bu dönemde, birbirimize destek olacağımızı ve birlikte büyüyeceğimizi bilmek beni çok mutlu ediyor. Her birinizin özgün bir katkısı olduğuna inanıyorum. Yolculuğumuzda, birbirimizden öğrenecek çok şeyimiz var.

Başarılarınızın, bizleri gururlandıracağına ve geleceğimize ışık olacağına inancım tam. Bu duygu ve düşüncelerle, 2023/2024 Eğitim-Öğretim Yılı 2.döneminin ülkemiz ve şehrimiz için hayırlı olması dileğiyle tüm eğitim camiamıza başarılar diliyorum.

 

Osman CEBECİ

İl Milli Eğitim Müdürü

Cumhuriyet Meydanı Hükümet Konağı Kat 2 Merkez/SİNOP - 0 (368) 261 19 87 0 (368) 261 54 18 0 (368) 260 51 70

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.