SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN, Spor Toto Teşkilat Başkanı Mehmet KASAPOĞLU ile Basketbol ve Voleybol Saha Yapım Protokolünü İmzaladılar
![Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN, Spor Toto Teşkilat Başkanı Mehmet KASAPOĞLU ile Basketbol ve Voleybol Saha Yapım Protokolünü İmzaladılar](/meb_iys_dosyalar/2018_03/06090059_XMLB8691.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN ve Spor Toto Teşkilat Başkanı Mehmet KASAPOĞLU ile Ankara´da Kabalı Ortaokulu´muza yapılacak olan basketbol ve voleybol saha yapım protokolünü imzaladılar. İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN, Katkılarından dolayı sayın valimiz Hasan İPEK´e teşekkür etti.