SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN Seydi Ali Reis Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi´nin Mezuniyet Törenine Katıldı
![Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN Seydi Ali Reis Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi´nin Mezuniyet Törenine Katıldı](/meb_iys_dosyalar/2017_05/18152550_IMG_35271.jpg)
Seydi Ali Reis Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi´nin Mezuniyet Törenini İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Mustafa ASLAN ve İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Davut KAYA´nın katılımlarıyla çoşkulu bir şekilde gerçekleştirildi. İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN konuşmasında geleceğimizin teminatı gençlerimizi tebrik etti ve öğrencilerimize başarılar diledi. Okul idaresine ve öğretmenlerimize teşekkür etti.