SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN, Okullarımızdaki Seminer Çalışmalarına Katıldı
![Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN, Okullarımızdaki Seminer Çalışmalarına Katıldı](/meb_iys_dosyalar/2017_09/16140342_IMG_6909.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN, Seyit Bilal İmam Hatip Ortaokulu ve Cumhuriyet İlkokulu Sene başı seminer çalışmalarına katıldı. İl Müdürümüz, kitapların incelenmesi, EBA´nın etkin bir şekilde kullanılması üzerinde durdu. Öğretmenlerin isteklerini dinleyen İl Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN, öğretmenlerimize teşekkür etti. 2017-2018 Eğitim Öğretim yılında öğretmenlerimize başarılar diledi.