SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN, 2017 Yatırım Programı´nda Yer Alan 12 Derslikli Boyabat Halk Eğitim Merkezi İçin Görüşmelerde Bulundu
![Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN, 2017 Yatırım Programı´nda Yer Alan 12 Derslikli Boyabat Halk Eğitim Merkezi İçin Görüşmelerde Bulundu](/meb_iys_dosyalar/2017_05/24000627_IMG_4255.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN, 2017 Yatırım Programı´nda yer alan 12 derslikli Boyabat Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü binasının yerleştirilmesi için Boyabat Belediye Başkanı Şefik Çakıcı, Boyabat Milli Eğitim Müdürü Osman ÖZKAN ve diğer protokolümüzle görüşmelerde bulundu.