SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Eğitim Bakan Danışmanımız Sayın Dr. Adem Çilek Gazi İlkokulu´nu Ziyaret Etti
![Milli Eğitim Bakan Danışmanımız Sayın Dr. Adem Çilek Gazi İlkokulu´nu Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2019_01/17172259_IMG_9205.jpg)
Milli Eğitim Bakan Danışmanımız Sayın Dr. Adem Çilek, İl Milli Eğitim Müdürümüz Ercan YILDIZ ile birlikte Gazi İlkokulu´nu ziyaret etti. Okul İdareceleri ve öğretmenlerimiz ile bir araya geldi. Öğretmenlerimiz ile sohbet eden Sayın ÇİLEK, öğretmenlerimize çalışmalarında başarılar diledi.