SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Ercan YILDIZ'ın Ramazan Bayramı Mesajı
Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Ercan YILDIZ, Ramazan Bayramı ile ilgili bir mesaj yayımlamıştır.![Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Ercan YILDIZ'ın Ramazan Bayramı Mesajı](/meb_iys_dosyalar/2020_05/23170758_WhatsApp_Image_2020-05-23_at_17.09.jpg)
Sürûrla karşılayıp, hüzünle uğurladığımız rahmet ve bereket ayı Ramazan'ın ardından bayrama erişmenin sevinciyle uyanacağız yeni bir günün sabahına...
Bayramımız kutlu ola, hayrola, hayırlar getire âlem-i İslam'a, insanlığa...
Safları "sık ve düzgün" tutarak kılacağımız bayram namazının akabinde; küçüklerin gözlerinden, büyüklerin ellerinden öpeceğimiz nice güzel bayramlarda buluşmak dileğiyle...
Ercan YILDIZ
İl Millî Eğitim Müdürü