SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu Öğrencilerine Kitap Dağıtımı Yapıldı
![Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu Öğrencilerine Kitap Dağıtımı Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2017_05/19002808_IMG_3549.jpg)
Sinop Belediye Başkanımız Bakir ERGÜL ve Sinop Spor Başkanı Ayhan ÖZHAN´ın destek ve katılımlarıyla Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu´nda kitap dağıtımı gerçekleştirildi. Temel Eğitim Şube Müdürümüz Tamer Yurtseven desteklerinden dolayı Belediye Başkanımız Baki Ergül´e ve Sinop Spor Başkanı Ayhan ÖZHAN´a teşekkür etti.