SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Maarif Müfettişleri Başkanlığı´nın 2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı 1. Yarı Yıl Değerlendirme Toplantısı
Maarif Müfettişleri Başkanlığı´nın 2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı 1. Yarı Yıl Değerlendirme Toplantısı İl Millî Eğitim Müdürü Dr. Şaban KARATAŞ Başkanlığında Maarif Müfettişleri Başkanı Yusuf TURAL ve Maarif Müfettişlerinin katılımı ile gerçekleştirildi.![Maarif Müfettişleri Başkanlığı´nın 2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı 1. Yarı Yıl Değerlendirme Toplantısı](/meb_iys_dosyalar/2015_02/k_11140647_img_4522.jpg)
Maarif Müfettişleri Başkanlığı´nın 2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı 1. Yarı Yıl Değerlendirme Toplantısı İl Millî Eğitim Müdürü Dr. Şaban KARATAŞ Başkanlığında Maarif Müfettişleri Başkanı Yusuf TURAL ve Maarif Müfettişlerinin katılımı ile gerçekleştirildi.