SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
l Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN, Tekir Yaylası İlkokulu ve Çerçiler Şehit Recep Geçer Yatılı Bölge Ortaokulunda İncelemelerde Bulundu
![l Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN, Tekir Yaylası İlkokulu ve Çerçiler Şehit Recep Geçer Yatılı Bölge Ortaokulunda İncelemelerde Bulundu](/meb_iys_dosyalar/2017_08/25093415_IMG_6584.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN, İnşaat Mühendisimiz Muhammed KAYA, Durağan Milli Eğitim Müdürümüz Ersin İLERİ ile birlikte Tekir Yaylası İlkokulu ve Çerçiler Şehit Recep Geçer Yatılı Bölge Ortaokulu´nda incelemelerde bulundu.