SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Kaybedeni Olmayan Yarışma Gerze İlçesinde Gerçekleşti.
Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğü himayelerinde yapılan İmam Hatip Liseleri arası "Genç Seda Kuran-ı Kerim´i Güzel Okuma" yarışması İl Finali Gerze İlçemizde yapıldı.Yarışmaya İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Davut KAYA ve Mustafa ASLAN iel İl Milli Eğtitim Şube Müdürü Ahmet DEMİR de katıldı.![Kaybedeni Olmayan Yarışma Gerze İlçesinde Gerçekleşti.](/meb_iys_dosyalar/2017_03/05170923_04b47fa9-4ee8-4162-8f5c-d11872de4424.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz katılımcılara, İlçe Müdürümüze, Okul müdürümüze,öğrencilerimizi yetiştiren öğretmen, anne babalara ,Jüri üyelerine. Kaymakamımız Bülent Bayraktar´a,Milletvekilimiz Nazım Maviş ve protokol üyelerine teşekkür etti.