SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürlerimiz İle Mart Ayı Toplantısı Boyabat Milli Eğitim Müdürlüğü´nün Ev Sahipliğinde Gerçekleştirildi
![İlçe Milli Eğitim Müdürlerimiz İle Mart Ayı Toplantısı Boyabat Milli Eğitim Müdürlüğü´nün Ev Sahipliğinde Gerçekleştirildi](/meb_iys_dosyalar/2018_03/28121611_NDFT37731.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN´ın başkanlığında, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılarımız Mustafa ASLAN, Davut KAYA, İl Milli Eğitim Şube Müdürlerimiz İsmail KİRENDİBİ ve Bülent AKMEŞE´nin de katılımlarıyla İlçe Milli Eğitim Müdürlerimiz ile Boyabat´ta mart ayı toplantısı gerçekleştirildi. İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN, Boyabat Milli Eğitim Müdürümüz Osman ÖZKAN´a ev sahipliğinden dolayı teşekkür etti.