SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Şube Müdürümüz Perihan ÖZPINAR´dan Özel Ziyaret
İl Milli Eğitim Şube Müdürümüz Perihan ÖZPINAR, Merkez İlçemiz Şehit Halil ÖZDOĞRU Ortaokulu Özel Eğitim Sınıfında öğrenim görmekte olan Sercan ve Simge GÜL kardeşleri evinde ziyaret ederek öğrencilerimize çeşitli hediyeler verdi.Öğrencilerin velisi Ayşegül GÜL, çocuklarının eğitim gördüğü zamanlarda onları okulda beklerken yanında götürdüğü örgü malzemeleriye ürün elde edederek hem aile bütçesine katkı sağlamış hem de zamanını boşa harcamayarak farkındalık yaratmıştır.Şube Müdürümüz Perihan ÖZPINAR çocuklarının eğitiminde gösterdiği azami gayret ve çalışmalarından dolayı velimize teşekkürlerini ifade etti.![İl Milli Eğitim Şube Müdürümüz Perihan ÖZPINAR´dan Özel Ziyaret](/meb_iys_dosyalar/2018_02/07165623_photo_2018-02-07_16-56-02.jpg)