SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Mİlli Eğitim Müdürümüz Sinop Üniversitesi´nin Düzenlediği "Sinop´un Başarılı Kadınları" Programına Katıldı.

İl Mİlli Eğitim Müdürümüz Sinop Üniversitesi´nin Düzenlediği "Sinop´un Başarılı Kadınları" Programına Katıldı.

"Sinop Üniversitesi Kadın Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından düzenlenen ‘Sinop’un Başarılı Kadınları’ konulu programda 18 başarılı kadın ödüllendirildi."

Başarılı iş kadınlarımızdan Ayşe Serpil YILDIZ Hanıma da plaketi İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN verdi.İl Milli Eğitim Müdürümüz şunları ifade etti: Analarımız,kardeşlerimiz,kızlarımız baş tacımızdır.Cennetin analarımızın ayakları altında olduğuna inanan bir millet olduğumuza göre tüm kadınlarımızın her zaman destekçisi olmalıyız.Bu vesileyle tüm iş kadınlarımıza işlerinde başarılar diliyorum.

Gece de ödül alanların listesi şu şekilde: Ayşe Serpil Yıldız, Berre Su Keskin, Berrin Gürleyen, Gül Ustabaş, Kadriye Göl, Kadriye Gündoğdu, Özlem Sürücü, Sevim Ünaldı, Ebru Uysal, Özlem Zoroğlu ve öğrencileri, Gülcan Külcü, Elmas Adıgüzel, Kezban Karaman, Hüsniye Çömlekçi, Emine Cebeci, Huriye Demiral, Semiye Danacı, Emine Dolma.

Cumhuriyet Meydanı Hükümet Konağı Kat 2 Merkez/SİNOP - 0 (368) 261 19 87 0 (368) 261 54 18 0 (368) 260 51 70

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.