SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Seyit Bilal İmam Hatip Ortaokulu´nu ziyaret etti.
İl Milli Eğitim Müdürümüz Seyit Bilal İmam Hatip Ortaokulu´nda ders ziyaretinde bulundu.Ziyaret ettiği sınıflarda akıllı tahtanın kullanımı,EBA, destekleme ve yetiştirme kurslarına etkin katılım konusunda öğrencilere bilgilendirme yaptı.![İl Milli Eğitim Müdürümüz Seyit Bilal İmam Hatip Ortaokulu´nu ziyaret etti.](/meb_iys_dosyalar/2016_12/k_16084417_97c02086755a4917959d2d89f6d5fb7c.jpg)
İdareci,öğretmen ve öğrencilerimizin sorunlarını ve isteklerini dinledi.Tüm öğretmen ve öğrencilerimize başarılar diledi.