SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ercan YILDIZ'ın, Ramazan Bayramı Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ercan YILDIZ'ın, Ramazan Bayramı Mesajı

 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ercan YILDIZ'ın, Ramazan Bayramı Mesajı

 

Rahmetin ve bereketin şehirlerimizi şefkatle sarmaladığı, ruh ve mana iklimi Şehri-i Ramazanı uğurluyor olmanın hüznü ve elbette bayrama erişmenin huzur ve saadetini yaşıyoruz.

 

Vatan kardeşliğiyle millet olmanın, inanç kardeşliğiyle ümmet olmanın bilincinin geliştiği mübarek bayram günleri; ara(mız)daki tüm küskünlüklerin, örülü duvarların ve anlamsız husumetlerin ortadan kaldırılarak, sevginin, muhabbetin, merhametin ve suhuletin tesisi için fırsata dönüştüreceğimiz günlerdir.

 

Büyüklerimizden miras aldığımız ve bizlerin de yetişmekte olan yeni nesillerimize miras olarak bırakacağımız, Ramazan ayı ve Ramazan Bayramına dair adet ve geleneklerimizin en güzel haliyle yaşandığı nice bayramlara milletçe erişmeyi niyaz ediyorum.

 

Kutlamakta olduğumuz mübarek Ramazan bayramımızın eğitim camiamıza başta olmak üzere, aziz milletimize, İslam âlemimize ve tüm insanlığa huzur, barış ve saadetler getirmesini diliyor, vatanın müdafaası ve ihyası için şehit düşen şühedamıza Allah'tan rahmet, gazilerimize sağlık ve selamet temenni ediyorum.

 

 

Ercan YILDIZ

İl Milli Eğitim Müdürü

Cumhuriyet Meydanı Hükümet Konağı Kat 2 Merkez/SİNOP - 0 (368) 261 19 87 0 (368) 261 54 18 0 (368) 260 51 70

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.