SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN ERCAN YILDIZ'IN İLKÖĞRETİM HAFTASI KUTLAMA MESAJI

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN ERCAN YILDIZ'IN İLKÖĞRETİM HAFTASI KUTLAMA MESAJI

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN ERCAN YILDIZ'IN İLKÖĞRETİM HAFTASI KUTLAMA MESAJI

Hatırı sayılır bir ayrılık ile geride bıraktığımız zorlu süreçlerden sonra 2021-2022 eğitim öğretim yılına tüm kademelerde ve sınıf seviyelerinde yüz yüze eğitime başlamanın kıymetini daha iyi idrak ederek, ilköğretim haftasını öğrencilerimizle birlikte kutlamanın mutluluğunu ve heyecanını yaşıyoruz.

   Bizler, covid-19 virüsü salgınıyla mücadelede elde ettiğimiz tecrübelerle, okullarımızı her anlamda sağlıklı ortamlara dönüştürecek tüm tedbirleri almış olmanın verdiği gönül rahatlığıyla, çocuklarımızın okullarına kavuştuğunu görmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Sevgili öğrencilerimiz;

  Sizler salgınla mücadelemizin minik kahramanlarısınız. Öğretmenlerinizin ve anne babalarınızın tedbirlerle ilgili tavsiyelerine harfiyen uyacağınızdan, hiç şüphem yoktur. Yüz yüze eğitimin inkıtaya uğramadan sürdürülebilmesi, bugünümüzü aydınlattığı gibi, yarınımızı da aydınlatacak olan, umut ışıklarımız olarak sizlerin, kurallara uyuma konusundaki kararlılığınıza bağlıdır.

Sevgili öğretmenlerimiz;

  Beraber yürüdüğümüz bu kutsal yolda, nice zorlukları açtığımız gibi, salgınla mücadele zorluğunu da el ele vererek birlikte aşacağımıza inancım tamdır.

Bugünümüzü olduğu kadar, yarınımızı da aydınlatacak olan umut ışıklarımızı, geleceğe hazırlama konusunda ki heyecanınızın sağladığı sinerjiyle yolumuza devam edeceğiz.

Bu aynı zamanda milletin bizlere verdiği ödevi yerine getirmektir.

Bu duygu ve düşüncelerle, öğretmen ve öğrencilerimiz başta olmak üzere tüm eğitim camiamızın 'İlköğretim Haftası'nı tebrik ediyor, sağlık, huzur ve muvaffakiyetlerle dolu bir eğitim yılı geçirmemizi diliyorum."

Ercan YILDIZ

Milli Eğitim Müdürü

Cumhuriyet Meydanı Hükümet Konağı Kat 2 Merkez/SİNOP - 0 (368) 261 19 87 0 (368) 261 54 18 0 (368) 260 51 70

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.