SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN ERCAN YILDIZ'IN GERZE ZİYARETİ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ercan YILDIZ, Eğitim Öğretim faaliyetlerini yerinde incelemek, "Telafide Ben de Varım" programı kapsamında hazırlanman faaliyetler ile ilgili istişareler yapmak ve öğrencilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan faaliyetlere katılmak amacıyla ilimiz Gerze ilçesi Karlı TOBB İlkokulu ziyaret etti.
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN ERCAN YILDIZ'IN GERZE ZİYARETİ

2020/2021 Eğitim-Öğretim yılı sona ererken öğrencilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda okullarımızda etkinliklerimiz devam ediyor.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ercan YILDIZ, Eğitim-Öğretim faaliyetlerini yerinde incelemek, "Telafide Ben de Varım" programı kapsamında hazırlanan faaliyetler ile ilgili istişareler yapmak ve öğrencilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan faaliyetlere katılmak amacıyla ilimiz Gerze ilçesi Karlı TOBB İlkokulu ziyaret etti.

Ziyaretleri sırasında öğrencilerimizin yaşam becerilerini geliştirmek, toprak ile hemhal olmalarını sağlamak amacıyla hazırlanan uygulama bahçesinde öğrencilerimzle birlikte bitkilerle ilgilenen İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ercan YILDIZ, okulun drama ve Anadolu Masalları atölyesinde öğrencilerimize masal anlatımında bulundu.

Gittiği her okul ziyaretinde öğretmenler odasını okul bahçesine taşıyan Müdürümüz Ercan YILDIZ, Gerze Karlı TOBB İlkokulu okul bahbesinde de öğretmenlerimizle biraraya gelerek hasbihal etti. Belören Ortaokulu öğretmenlerimizin de katıldığı sohbette "Telafide Ben de Varım" programının öneminden bahsedip öğretmenlerimizden okulda yürütülen projeler ve faaliyetler hakkında bilgi aldı.

Gerze Karlı TOBB İlkokulu tasarım ve beceri atölyelerini de ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ercan YILDIZ; okulun zeka oyunları atölyesinde ve görsel sanatlar atölyesinde incelemelerde bulundu. Öğrencilerin eserlerinden oluşan sergiyi gezen İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ercan YILDIZ, öğrencilerimizin sosyal, kültürel, fiziksel ve akademik anlamda gelişimlerini sağlayan okul idareci ve öğrtemenlerine teşekkürlerini iletti.

30-06-202130-06-202130-06-202130-06-202130-06-202130-06-2021

 

 

 

 

Cumhuriyet Meydanı Hükümet Konağı Kat 2 Merkez/SİNOP - 0 (368) 261 19 87 0 (368) 261 54 18 0 (368) 260 51 70

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.